XboxOne-Zaklínač 3 Divoký Hon Zobrazit větší

XboxOne-Zaklínač 3 Divoký Hon

8595071033887

Nový produkt

XboxOne-Zaklínač 3 Divoký Hon

Více informací

1 Položka

1 199 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

BALENÍ OBSAHUJE:

Základní hru Zaklínač III: Divoký hon
Datadisk Zaklínač III: Divoký hon - Srdce z kamene
Datadisk Zaklínač III: Divoký hon - O víně a krvi
Všech 16 DLC a všechny dosavadní aktualizace

Zaklínač 3: Divoký hon je RPG hra nové generace s otevřeným světem a silným důrazem na příběh, která je zasazená do vizuálně působivého fantasy prostředí a v níž vás čeká mnoho zásadních rozhodnutí s dopadem na celé vaše okolí.
Ocitáte se v roli Geralta z Rivie, jednoho z posledních členů vymírající kasty nájemných zabijáků příšer, a vydáváte se na náročnou pouť válkou zničeným světem, na jejímž konci vás čeká nevyhnutelný střet s nejděsivějším protivníkem, kterému kdy muselo lidstvo čelit: s Divokým honem.

Nilfgaardské císařství probodlo srdce Severních království a celý svět se zmítá v plamenech. Geralta z Rivie pronásleduje nemilosrdný protivník - Divoký hon, mytická kavalkáda přízračných jezdců, zvěstovatelů zhouby a zkázy, kteří dokážou za jedinou noc zpustošit celá města. Geralt, jehož pohání jeho vlastní, hluboce osobní důvody, se musí prosmýknout bludištěm nepřátelských armád, aby našel a ochránil osobu označenou starodávným proroctvím.

Zdejší drsný a nemilosrdný svět nastavuje ostatním hrám novou laťku na poli rozsáhlosti, komplexnosti ekosystému a smysluplné nelinearity. Vychutnejte si realistické střídání dne a noci, pozorujte změny počasí, jež mají přímý vliv na herní systém, a pomocí svých čarovných zaklínačských schopností si podmaňte zdejší prostředí plné života.

Vylepšujte si jedinečné zaklínačské dovednosti tak, aby vyhovovaly vašemu hernímu stylu, lovte krvelačné příšery, zdokonalujte své charakteristické umění boje, používejte mocnou magii a prosekejte si cestu k vítězství v otevřeném světě bez hranic. Kráčejte po zemi, plavte, jezděte na koni či plujte na lodích. Plňte úkoly, jež vstoupí do legend, a sbírejte poklady nesmírné hodnoty. Vše je jen na vás: vydejte se kamkoliv, dělejte cokoliv!

Gigantický otevřený svět bez hranic plný příšer, jež můžete zabíjet
Nesmírně propracovaný a rozvinutý příběh, který pokrývá více než 100 hodin herní doby
Komplexní taktický soubojový systém s bohatou interaktivitou
Detailní audiovizuální zpracování nové generace, jež změní standardy celého žánru
Filmová kvalita dialogů a animovaných sekvencí

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

XboxOne-Zaklínač 3 Divoký Hon

XboxOne-Zaklínač 3 Divoký Hon

XboxOne-Zaklínač 3 Divoký Hon