PS4-Uncharted: Drake's Fortune Zobrazit větší

PS4-Uncharted: Drake's Fortune

711719804062

Nový produkt

PS4-Uncharted: Drake's Fortune

Více informací

1 Položka

399 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Akční adventura Uncharted: Drakes Fortune nabídne dokonalé ztvárnění postav, přírody, fyziky vody a realističnosti vůbec. Vše se odehrává na ostrově uprostřed pacifiku, kde se po stopách Sira Franciscka Draka vydáte jako novodobý lovec pokladů a dobrodružství najít bájný poklad eldoráda.

Ostrov však skrývá nemilá tajemství, jejichž odhalení vás může stát život. Budete používat různé mapy a artefakty, odkrývat stopy a návaznosti, dobývat džungli, střílet nepřátele a řídit dopravní prostředky.

Pokud patříte mezi ty, kteří ještě nehráli jednu z nejuznávanějších videoherních sérií všech dob, pak si ji teď rozhodně nenechte utéct.

Uncharted: Drake's Fortune REMASTERED přináší plnou hru přepracovanou do rozlišení 1080p se 60 snímky za sekundu a k tomu ještě:

Nové trofeje PlayStation Network.
Nové nastavení obtížnosti – Průzkumník (velmi jednoduché) a Brutální (velmi obtížné).
Režim Rychlý průběh.
Úžasný foto-režim.

Prožijte dobrodružství, kterým vše začalo a které světu představilo ikonickou postavu Nathana Drakea. Po objevení 400 let staré stopy v rakvi Sira Francis Drakea (shoda jmen) se úžasný soudobý hledač pokladů vydává hledat bájné bohatství El Dorada.

Prozkoumejte dávno zapomenutý exotický ostrov v Pacifiku a odhalte jeho nebezpečná tajemství, jež skrývají číhající piráty, staré protivníky a strašidelné hrůzy. Dokážete spolu s Drakem a jeho společníky přežít boj s přesilou nelítostných žoldáků a odhalit strašlivou minulost záhadného ostrova?

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

PS4-Uncharted: Drake's Fortune

PS4-Uncharted: Drake's Fortune

PS4-Uncharted: Drake's Fortune