PS4-Uncharted 3: Drake's Deception Zobrazit větší

PS4-Uncharted 3: Drake's Deception

711719802464

Nový produkt

PS4-Uncharted 3: Drake's Deception

Více informací

Tento produkt již není na skladě

399 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Ve hře Uncharted 3: Drake's Deception, vydané pouze pro PlayStation se Nathan Drake vydává na výpravu za slavnou Atlantis of the Sands (Písečnou Atlantidou). Nyní může bojovat proti nepřátelům více způsoby: bojovat na blízko s více protivníky, provádět související útoky z blízka, a nově využívat možností utajení.

Vývojáři do hry vrátili kooperativní i kompetitivní režim pro více hráčů a přidali nové zážitky s rozšířenou nabídkou funkcí. Svět her Uncharted nabízí jedinečný zážitek hraní pro více hráčů, neboť ve hře pro více hráčů nabízí poprvé filmové prvky z kampaně pro jednoho kráče. Díky kombinaci příběhu s dramatickými akčními sekvencemi a vzrušujícího tempa nabízí hra Uncharted 3: Drake s Deception interaktivní zážitek.

Úspěšná hra v novém kabátě.

Rozjeďte naplno Nateovo dobrodružství se silou PS4. Uncharted 3: Drake's Deception Remastered přináší plnou hru přepracovanou do rozlišení 1080p se 60 snímky za sekundu a k tomu ještě:

Nové trofeje PlayStation Network.
Nové nastavení obtížnosti – Průzkumník (velmi jednoduché) a Brutální (velmi obtížné).
Režim Rychlý průběh.
Úžasný foto-režim.

Vrhněte se spolu s lovcem pokladů Nathanem Drakem do akcí nabitého dobrodružství v hollywoodském stylu a pusťte se s ním do velkolepého pátrání po ztracené Atlantidě pouště. Cesta vás dovede ze špinavých ulic Londýna až na Arabský poloostrov, kde Nathan bude muset čelit svým nejhlubším obavám.

Spolu se svým mentorem Victorem Sullivanem se bude muset vypořádat s proradnou okultní organizací a jejím nelítostným vůdcem v zoufalém pokusu přežít, při němž si sáhne až na hranici svých možností…

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

PS4-Uncharted 3: Drake's Deception

PS4-Uncharted 3: Drake's Deception

PS4-Uncharted 3: Drake's Deception