PS4-Dragon Age Inquisition Zobrazit větší

PS4-Dragon Age Inquisition

5030938111351

Nový produkt

PS4-Dragon Age Inquisition

Více informací

Tento produkt již není na skladě

499 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Výpravná RPG hra Dragon Age Inqusition pro nejvýkonější herní konzole světa - Playstation 4 vás tentokrát ohromí skvělou grafikou. Těšit se můžete na krásné výjevy a řadu nových možností.

Kataklyzmatická událost vrhá svět Thedas do zmatku. Draci zatemňují oblohu a vrhají stín hrůzy na kdysi klidné království. Mágové se pouští do totální války proti despotickým templářům. Národy povstávají proti sobě. Je na vás a vaší skupině legendárních hrdinů, abyste obnovili ve světě řád. Veďte inkvizici a pronásledujte agenty chaosu.

Jak si tažení za pravdou bude vybírat svou daň, mnohá pouta a svazky se budou utvářet, ale i zanikat. Nejnovější akční dobrodružství od studia BioWare vás pohltí výjimečným příběhem, zasazeným do rozlehlého a měnícího se světa. Prozkoumejte tajné jeskyně, porazte obrovitá stvoření a na základě svého jedinečného stylu hraní utvářejte svět kolem sebe. Prozkoumávejte, veďte a bojujte a Vaše volby budou mít dopad na hraní. Dokonce i jedno jediné rozhodnutí může změnit běh událostí, které budou následovat.

Co nás ve hře Dragon Age: Inquisition na PS4 čeká?

Rozsáhlý svět, kde bude mnoho rozdílných regionů. Prozkoumávání světa se prý stane posedlostí.
Starý dobrý způsob psychologického RPG - povedeme skupinu rozdílných dobrodruhů do boje, kdy každé rozhodnutí bude otevírat nové a nové možnosti.
Všechna rozhodnutí budou mít vliv na říši Thedas. Za chyby budou platit nejen postavy, ale i království samotné. Běžné budou i proměny země a přírody.
Těšit se také můžeme na hlubší a komplikovanější charaktery.
Mnoho fanoušků zklamal druhý díl tím, že nabídl předdefinovanou postavu. Od tohoto modelu tvůrci ustupují, takže od teď je práce s tvorbou postavy pouze na vás.
Fantastické dobrodružství, kde budeme muset zastavit anarchistické kataklyzma a blížící se věk draků!

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

PS4-Dragon Age Inquisition

PS4-Dragon Age Inquisition

PS4-Dragon Age Inquisition