PlayStation Network Card 1000Kč (Live Card) Zobrazit větší

PlayStation Network Card 1000Kč (Live Card)

711719894032

Nový produkt

Network Card 1000Kč (Live Card)

Více informací

5 ks

1 020 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Předplacené karty pro PlayStation Network vám umožní nabít vaši peněženku a poté ji využít při platbách ve službách PlayStation Store, SingStore a PlayStation Home.
Tyto předplacené poukazy umožní každému vybrat a stáhnout skvělý obsah na systémy PlayStation 3 (PS3) a PSP (PlayStation Portable) z on-line nabídky služby PlayStation Network.
Díky kartám pro PlayStation Network může každý využít výhod služby PlayStation Store i bez platební karty. Získá tak přístup k obchodu s on-line hrami a zábavou, který je napěchovaný tisíci skvělých a inovativních titulů. Může to být i skvělý dárek, který umožní pořízení exkluzivních her, nových písní pro SingStar ze služby SingStore nebo oblečení, doplňků i apartmá do virtuálního světa PlayStation Home.
Pořízení a použití karet pro PlayStation Network je opravdu jednoduché. Jakmile máte kartu, stačí jen: 1. Přihlásit se na PlayStation Network. 2. Navštívit obchod PlayStationRStore, zvolit 'Redeem Codes' a zadat kód. 3. A je to! Ihned můžete vložené peníze utrácet, za cokoliv si budete přát.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

PlayStation Network Card 1000Kč (Live Card)

PlayStation Network Card 1000Kč (Live Card)

Network Card 1000Kč (Live Card)