PS3-Walking with Dinosaurs Zobrazit větší

PS3-Walking with Dinosaurs

711719266273

Nový produkt

PS3-Walking with Dinosaurs

Více informací

2 ks

199 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Hra s podporou pro pohybový ovladač PlayStation Move .

Pod zemským povrchem je ukryta hromada pravěkých příběhů, které čekají na odhalení. Nabízíme Vám skvělou príležitsoť vstoupit mezi paleontologů s hrou Wonderbook: Walking with Dinosaurs. Proměňte si pokoj na paleontologické naleziště.

Vydejte se na dobrodružství do pradávné historie, kdy světu vládli dinosauři. Seznamte se s Patch a Jehlou, hvězdami 3D filmu BBC Putování s dinosaury, i s celou řadou dalších postav, které na Vás hře čekají.

Hra se ovládá pomocí pohybového ovladače PlayStation Move a knihy Wonderbook, díky kterým můžete odhalovat miliony let staré tajemství, která doslova ožijí před Vašima očima.

Seznamte se s predátory vzbuzujícími obrovský respekt a staňte se součástí nelítostných bojů na život a na smrt v prostředí pravěku, které se postará o nezapomenutelný zážitek. V jedné kapitole budete mít také neopakovatelnou příležitost dozvědět se více o nových vzrušujících dinosaurech, kteří se objevili ve filmu Walking with Dinosaurs: The 3D Movie.

Procházejte se mezi ohromnými býložravci, jako byl triceratops nebo stegosaurus a postav se tváří v tvář smrtícím predátorům včetně mapusaura a tyranosaura.

Zažijte dobrodružství i nebezpečí, které se skrývají v prehistorických světech.

Seznamte se s Patch a Jehlou, hvězdami filmu Putování s dinosaury v 3D is celou řadou dalších nových postav.

K interakci s dinosaury využijte svůj hlas či naklánějte, otáčejte, nebo se dotýkejte knihy Wonderbook.

Hra vyžaduje pohybový ovladač PlayStation Move a kameru PlayStation Eye , nebo PlayStation Move Starter Pack a knihu Wonderbook!

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

PS3-Walking with Dinosaurs

PS3-Walking with Dinosaurs

PS3-Walking with Dinosaurs