PS3-Resistance 3 Zobrazit větší

PS3-Resistance 3

711719298755

Nový produkt

PS3-Resistance 3

Více informací

Tento produkt již není na skladě

149 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Je to už šest let, co se z Ruska začal šířit velice inteligentní virus, který začal parazitovat na lidské tkání. Rychlá mutace stvořila novou rasu, které se začalo říkat Chiméra. Jako první jsme ztratili Asii a převážnou většinu Evropy. Poslední vzdorující zónou zůstaly pouze Britské ostrovy.

V srpnu roku 1957 lidstvo ztratilo také Spojené státy americké. Nathanu Haleovi a speciálním jednotkám se nepodařilo odvrátit drtivou invazi Chiméry, kterou jsme mohli zažít v předchozím díle.

Resistance je střílečka z pohledu první osoby (FPS), která patří mezi první hry na PS3 vůbec. Velice rychle si získala sympatie mnoha lidí, a i díky tomu jsme se dočkali v pořadí již třetího pokračování.

Resistance 3 nás vrací do války proti rase, která devastuje lidstvo. Čtyři roky po Resistance 2, bývalý americký mariňák Joseph Capelli vzdává boj. Nevidí už naději. Capelli není žádný svatoušek - můžeme si ho pamatovat z předchozích dílů. Byl to vlastně on, kdo na konci dvojky zabil hrdinu Nathana Halea. Nemůžeme se tedy divit, že přebral pomyslného černého petra a my se budeme moci vžít do jeho role.

Joseph se ukryl se svou manželkou, synem a zbytkem přeživších. Je zlomený a vzdal celý odboj. Přibližně 90% veškerého lidstva už je po smrti nebo prošla mutací. Situace je hodně zlá.

Horká hlava se však nezapře. Ve chvíli, kdy Dr. Fjodor Malikov přichází s možností zasadit těžkou ránu do okupačních sil Chiméry, tak Joseph Capelli opouští svou rodinu a vyráží na cestu z Oklahomy do New York City. Po cestě se setkává se zbytky lidstva, které podlehlo oné brutální invazi.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

PS3-Resistance 3

PS3-Resistance 3

PS3-Resistance 3