PS3-Ratchet and Clank: Q-Force Zobrazit větší

PS3-Ratchet and Clank: Q-Force

711719265139

Nový produkt

PS3-Ratchet and Clank: Q-Force

Více informací

Tento produkt již není na skladě

199 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Pamatujete si na skupinu hrdinů QForce? Kapitán Qwark v jednom ze svých světlejších okamžiků dal dohromady tento statečný tým vesmírných reků ve hře Ratchet & Clank 3 na systému PlayStation 2. Původně bylo do jednotky naverbováno osm členů včetně samotného Ratcheta a Clanka, aby zvrátili plány zlého robotického génia Dr. Nefariouse. Když dosáhli svého cíle, tak se skupina QForce rozpustila... ačkoli kapitán Qwark o sobě stále rád uvažuje jako o nenahraditelném vůdci týmu.

Teď, když je na penzi a nudí se od rána do večera, nechce Qwark nic jiného než čas od času trochu toho vesmírného dobrodružství. Místo něj se mu dostane kompletní mimozemské invaze vedené tajemných superpadouchem - a z neznámých důvodů je celá namířená přímo proti němu. Takže: co uděláte, když někdo někde vezme tři planety útokem jen kvůli tomu, aby vás vymazal z povrchu zemského? Samozřejmě, že zavoláte Ratcheta a Clanka a obnovíte mezigalaktický tým QForce.

V tomto plošinovém dobrodružství z pohledu třetí osoby od studia Insomniac Games je vaším úkolem prozkoumat bitevní pole, vybudovat nedobytnou pevnost a zlikvidovat blížící se nepřátele. Je to rychlé, je to zběsilé a hlavně - je to zábavné. Co jiného byste mohli čekat od vtipy sršícího Ratcheta a jeho kamaráda Clanka?

Co nás čeká?

Vydejte se s touto hvězdnou dvojicí na další vzrušující dobrodružství založené na silném příběhu, ve kterém se vrací klasická kooperativní akce ve třetí osobě.

Užijte si klasické hraní s Ratchetem ve zcela novém provedení.

Prožijte toto dobrodružství společně s přáteli v režimech online nebo na rozdělené obrazovce.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

PS3-Ratchet and Clank: Q-Force

PS3-Ratchet and Clank: Q-Force

PS3-Ratchet and Clank: Q-Force