PSP-G-Force Essentials Zobrazit větší

PSP-G-Force Essentials

8717418279424

Nový produkt

PSP-G-Force Essentials

Více informací

Tento produkt již není na skladě

299 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

G-Force je rychlá akční hra, v níž hraje hlavní roli elitní tým speciálně vycvičených morčat, která používají špičkovou technologii a specializují se na zvlášť nebezpečné vládní mise.
Můžete zde řídit jak Darwina, velitele zvláštního vládního komanda morčat G-Force, tak i jeho mušího pobočníka a strážce Moocha. Oba hlavní hrdinové se spolu s ostatními agenty G-Force vydávají na vysoce nebezpečnou a tajnou vládní misi. V jejím splnění jim pomáhají vyspělé vynálezy, vynikající schopnost utajení a do puntíku propracovaná týmová práce, o které se lidem může jenom zdát.
Styl této hry je velice inovativní a propracovaný – obsahuje různé hádanky, rébusy a záhady, kterým musíte přijít na kloub, chcete-li se dostat dál. Je třeba manipulovat s prostředím i s nepřáteli včetně ďábelských waflovaček a dalších zlých kuchyňských spotřebičů.
Vlastnosti:
Jedinečná hra, ve které přepínáte mezi morčetem Darwinem a mouchou Moochem.
Každá postava má zvláštní schopnosti: Darwin může díky svému tryskovému batohu rychle prosvištět přes různá území nebo létat do výšek, Mooch zase dokáže zpomalit čas.
Inovativní řešení rébusů pro postup do nových oblastí a spouštění různých vynálezů.
Noví nepřátelé, zbraně i místa, která se ve filmu neobjevila.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

PSP-G-Force Essentials

PSP-G-Force Essentials

PSP-G-Force Essentials