Xbox360-Deus Ex Human Revolution Zobrazit větší

Xbox360-Deus Ex Human Revolution

5021290053427

Nový produkt

Xbox360-Deus Ex Human Revolution

Více informací

1 Položka

299 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Zhostěte se role Adama Jensena, bývalého specialisty jednotky SWAT, jehož prací je dohlížet na ochranu jedné z nejexperimentálnějších biotechnologických firem v Americe. Vaším úkolem je hájit tajemství této společnosti, ale když do zařízení vtrhne zvláštní vojenská jednotka a pobije vědce, které jste měli chránit, změní se vše, co jste si mysleli, že víte o svých pracovních povinnostech.
Jelikož jste během útoku ošklivě zraněni, nemáte jinou možnost než se nechat vylepšit mechanickými součástmi. Nedlouho poté už budete sledovat horkou stopu nepřátel po celém světě, aniž byste věděli, komu vlastně můžete věřit. V době, kdy se díky vědeckému pokroku proměňují atleti, vojáci a špehové v nadlidi, se někdo ze všech sil snaží zajistit, aby se lidská evoluce ubírala zcela konkrétním směrem.
Vy musíte zjistit, co přesně je to za směr, protože když přijde na věc, budou vaše rozhodnutí to jediné, co ho může změnit.
Rozpolcenost blízké budoucnosti: Prozkoumejte dobu úžasného technologického pokroku, ale zároveň i období chaosu a konspirací. Mechanická vylepšení lidského těla rozdělila společnost mezi ty, kteří si je dovolit mohou, a ty, kteří ne. Nepřátelé spřádají ve stínech plány na ovlivňování osudu lidstva a revoluce se blíží.
Dokonalý mix akce a her na hrdiny: Hra unikátním způsobem kombinuje akční souboje v těsném prostoru s intenzivním střílením a nabízí širokou řadu úprav postavy, jakož i vylepšení pro spoustu zbraní, které máte k dispozici. Odemkněte nové schopnosti a zlepšete své společenské, hackerské a bojové dovednosti nebo dovednosti v plížení: hra vás odmění za každý herní styl a přístup. Podle toho, jak chcete hrát, můžete určit, jak se bude rozvíjet vaše postava.
Rozhodnutí a následky: Prostřílejte si cestu, propližte se podél nepřátel, aniž by si vás někdo všiml, nabourejte se do systémů za účelem stažení důležitých údajů nebo s využitím svých společenských dovedností získejte informace od klíčových postav – vždy máte k dispozici více možností, více řešení, více cest a více nástrojů. Zvolte si vlastní herní styl a postavte se důsledkům svých činů: jen vy rozhodnete o tom, jak bude příběh pokračovat.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Xbox360-Deus Ex Human Revolution

Xbox360-Deus Ex Human Revolution

Xbox360-Deus Ex Human Revolution