Xbox360-Deus Ex Human Revolution Directors Cut Zobrazit větší

Xbox360-Deus Ex Human Revolution Directors Cut

5021290058262

Nový produkt

Xbox360-Deus Ex Human Revolution Directors Cut

Více informací

1 Položka

299 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Edice obsahuje přídavek Tong's Rescue a The Missing Link zakomponovaný přímo do hlavní dějové linky. Také jsou ve hře výrazně vylepšené souboje s bossy, předělaná AI, vylepšené statistiky a do hry je zakomponován i osmihodinový komentář vývojářů.
Hrajete za Adama Jensena, bývalého člena jednotek SWAT, který byl vybrán pro dohlížení nad obrannými potřebami jedné z nejdůležitějších experimentálních biotechnologických firem v Americe. Vaší prací je střežit tajemtví firmy, ale v momentě, kdy do firmy vtrhnou jednotky Black Ops a pozabíjí všechny vědce, které jste měli ochraňovat, se zásadně změní vše, co jste si mysleli, že víte o své práci...
Těžce zraněn během útoku nemáte jinou možnost než přijmout biomechanické úpravy a zanedlouho se ocitnete v pozici, kdy budete hledat stopy po celém světě, ve které se nikomu nedá stoprocentně věřit. V době, kdy biomechanické úpravy dělají z atletů, vojáků a špionů nadlidské bytosti, se někdo velmi tvrdě snaží, aby šla evoluce lidstva určeným směrem.
Rozdělená blízká budoucnost - odhalte dobu úžasných technologických pokroků, ale zároveň časy plné chaosu a spiknutí. Biomechanické úpravy lidského těla rozdělily společnost mezi ty, kteří si je mohou dovolit a ty, jenž nemohou. Každá skupina střádá své plány, jak ovládnout osud lidstva: revoluce lidstva je za dveřmi!
Perfektní mix akce a RPG prvků - Deus Ex: Human Revolution unikátně kombinuje akční momenty v uzavřených prostorech s intenzivní střelbou a nabízí nespočet různých biomechanických upgradů a vylepšení. Odemkněte si nové schopnosti, osvojte si dovednost plížení, hackování nebo boje na blízko: hra vás odmění, ať už zvolíte jakýkoliv způsob a přístup. Určete v jaký typ člověka se má právě vaše verze Adama Jensena vyvíjet!
Volby a následky - prostřílejte si cestu mezi nepřáteli, propližte se za jejich zády bez zpozorování, hackněte systém k získání stěžejních informací nebo použijte své společenské dovednosti a dostaňte informace z klíčových osob během rozhovoru - volba je vždy na vás, několik přístupů k situaci, několik cest i několik nástrojů k vaší dispozici. Vyberte si svůj herní styl a čelte následkům svých činů: Vy rozhodujete, jak se bude příběh vyvíjet!

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Xbox360-Deus Ex Human Revolution Directors Cut

Xbox360-Deus Ex Human Revolution Directors Cut

Xbox360-Deus Ex Human Revolution Directors Cut