PSP-Wall-E Zobrazit větší

PSP-Wall-E

8717418373955

Nový produkt

Tento produkt již není na skladě

299 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Co když muselo lidstvo opustit Zemi a někdo zapomněl vypnout posledního robota?
Robot VALL•I (Waste Allocation Load Lifter Earth-Class", tj. robot pro odklízení odpadků na Zemi) strávil stovky let tím, že dělal, k čemu byl naprogramován. Jednoho dne však našel nový smysl života – když sbíral běžné smetí, spatřil krásnou průzkumnou robotku jménem EVA.
EVA zjistí, že VALL•I náhodou narazil na klíč k budoucnosti celé planety, a spěchá to oznámit lidem (kteří netrpělivě očekávají zprávu, zda se již mohou bezpečně vrátit domů). Mezitím se VALL•I žene za EVOU přes celou galaxii a přitom prožívá nejnapínavější a nejnápaditější veselé dobrodružství, jaké jste kdy na stříbrném plátně spatřili.
Připojte se k robotu VALL•IMU a doprovázejte ho na fantastické pouti vesmírem. Okuste dosud nevídanou budoucnost a poslouchejte skvělý dabing včetně švábů nebo hrdinského týmu porouchaných a ztracených robotů. » Staňte se futuristickými roboty VALL-IM a EVOU a prosvištěte, projeďte a prostřílejte se rychlým dobrodružstvím, které má spád. Odhazujte krychle, ničte roboty a překážky v pozemských pustinách i na obrovském hvězdoletu Axiom. Prožijte nejnapínavější chvíle z filmu a prozkoumejte 9 světů plných neutuchající akce. Vyzkoušejte i soutěže pro více hráčů, kde můžete prokázat svůj skutečný um. Odrážejte nebezpečné nepřátele, plňte důležité úkoly a bez bloudění létejte futuristickou galaxií. Osud planety máte ve svých rukou!
Vlastnosti produktu: » Znovu prožijte nejnapínavější okamžiky z filmu. » Vychutnejte si nový příběh a prozkoumejte obrovská území, která se ve filmu nevyskytují. » Můžete hrát za VALL-IHO a EVU a přitom komunikovat se spoustou dalších robotů a postav. » - VALL-I lisuje odpad do krychlí, které pak používá k úpravám prostředí, řešení rébusů a ničení nepřátel. » - EVA zase přináší rychlou akci na bázi střílečky.
Lokalizace: angličtina

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

PSP-Wall-E

PSP-Wall-E

PSP-Wall-E