Xbox-Live 12m Zobrazit větší

Xbox-Live 12m

885370612752

Nový produkt

Xbox-LIVE 12m

Více informací

Tento produkt již není na skladě

1 199 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Gold Card umožňující přístup na on-line účet Xbox Live a využívání rozšířených funkcí na Xbox Live, aktivace na 12 měsíců. Xbox Live je služba, prostřednictvím které lze hrát oblíbené hry v režimu pro více hráčů, zaznamenat si své skóre, stahovat nejnovější herní doplňky a prohloubit tak zábavu při hraní. Xbox Live podporuje i komunikaci s dalšími hráči přímo na obrazovce.

Tato Karta Gold Card Vám umožní přístup na on-line účet Xbox Live, a to po dobu 12 měsíců. Díky zlaté kartě můžete na svém účtu bez omezení využívat rozšířené funkce, zaručí i rozšířenou správu listu s herními kamarády či přístup k demoverzím nebo arkádám.

Zlaté členství Xbox Live vám nabízí každý měsíc ke stažení 2 hry zdarma na Xbox 360 a 1 hru zdarma na Xbox One. Pohodlné nakupování her a herních dodatků přímo ve vaší konzoli a velké slevy až 75% na nákup her. Navíc si můžete vyzkoušet demoverze her ještě před tím než si je koupíte.

Nechybí ani možnost využívat řadu chytrých funkcí. Díky aplikaci Smartglass pro systémy Windows, iOS a Android můžete ovládat Xbox přes váš chytrý telefon, tablet nebo počítač Zároveň si můžete vytvořit sekundární obrazovku konzole na zařízeních platformy Windows. Můžete využívat cloudové úložiště vašich her a přistupovat k němu z jakékoliv konzole Xbox. K dispozici jsou také aplikace, které udělají z vaší konzole centrum zábavy a z vaší televize Smart TV.

Členem komunity Xbox Live se můžete stát prostřednictvím vaší konzole nebo na stránkách www.xbox.cz. Na webové stránce www.xbox.cz se přihlaste vaším účtem Microsoft / sekce Xbox Live / Použít kód / Vyplatit a zadejte kód, který získáte při nákupu. Na konzoli Xbox 360 se přihlaste vaším účtem Microsoft / v hlavní menu přejděte do sekce Settings / Redeem code / zadejte kód, který získáte při nákupu.

Účet Microsoft slouží pro přihlášení do všech zařízení společnosti Microsoft. Počítač, tablet s Windows 8, mobilní telefon Windows, služba Skype nebo konzole Xbox 360 a One, to vše můžete používat pod jedním účtem. Účet můžete vytvořit v jakémkoliv z výše zmíněných zařízení nebo na webových stránkách https://login.live.com/. Pro přihlášení do účtu můžete použít jakoukoliv emailovou adresu.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Xbox-Live 12m

Xbox-Live 12m

Xbox-LIVE 12m