Logitech F310 Gamepad, USB pro PC Zobrazit větší

Logitech F310 Gamepad, USB pro PC

5099206041868

Nový produkt

Logitech F310 Gamepad, USB pro PC

Více informací

Tento produkt již není na skladě

999 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Popis produktu:

Počet tlačítek: 13
Rozhraní: USB 2.0
Provedení: kabelové
Reflexní vibrace: NE
Kompatibilní operační systémy: Windows 7, 8, Vista, XP
Provedení výrobku: černá barva

Ať u sportovních simulátorů, klasických stříleček či her jiných žánrů, ovladač Logitech® Gamepad F310 umožní přenést styl ovládání herních konzolí na PC, navíc s širokou podporou velkého množství her. Díky programu Profiler budete moci gamepad nastavit, aby prováděl akce podobně jako klávesnice a myš. Navíc díky klasickému provedení ovladače se budete moci snadno soustředit na hru. Jedinečné pohyblivé provedení směrového ovladače jej činí citlivějším na rychlé změny směru. Pogumované úchyty vám hraní ještě zpříjemní.

ŠIROKÁ HERNÍ PODPORA

Hrajte prostřednictvím portů konzole s ovladačem v jejich přirozeném stylu, nebo si osvojte uvolněnější pozici při hraní PC her. Díky portům XInput/DirectInput – dvou nejběžnějším standardům připojení – lze gamepad F310 snadno nainstalovat a používat ve vašich oblíbených hrách.

REŽIM BIG PICTURE SLUŽBY STEAM

Spárujte gamepad F310 s režimem Big Picture a procházejte službou Steam, surfujte po internetu, hrajte hry a mnoho dalšího z pohodlí vašeho gauče. Přeneste celou svou kolekci her služby Steam do obývacího pokoje, popadněte gamepad F310, pohodlně se usaďte a bavte se.

ROZVRŽENÍ TLAČÍTEK PODOBNĚ JAKO U KONZOLE

Vaše instinkty navedou vaše ruce na známé rozvržení. Vy tak budete moci hrát bez omezení během okamžiku. Gamepad F310, stvořen pro ovládání podobné tomu jako u konzole a inovován z tradičního provedení, vám padne jako ulitý.

EXKLUZIVNÍ 4SPÍNAČOVÝ OVLADAČ D-PAD

Běžné ovladače D-pad jsou usazeny na jediném středovém bodě, což může způsobovat nepřesné ovládání. Náš D-pad je vybaven čtyřmi individuálními spínači, což přináší citlivější hmatovou odezvu.

SNADNÁ INSTALACE A POUŽÍVÁNÍ

Upravte běžné příkazy nebo si přizpůsobte gamepad F310 pro hraní nepodporovaného titulu snadno pomocí softwaru Logitech pro úpravu profilů. Tlačítka a ovládací prvky jsou plně programovatelné a mohou dokonce napodobovat příkazy klávesnice či myši.

KABEL O DÉLCE 1,8 METRU

Uvolněte se v pohodlné vzdálenosti od monitoru nebo si zatancujte vítězný tanec. Nejlépe obojí.

POHODLNÝ ÚCHOP

Vychutnejte si dlouhé a pohodlné hraní díky jemným křivkám a tvarovaným gumovým úchopům.

Obsah balení:

Gamepad
CD se softwarem
Uživatelská dokumentace

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Logitech F310 Gamepad, USB pro PC

Logitech F310 Gamepad, USB pro PC

Logitech F310 Gamepad, USB pro PC